close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
صنایع تبدیلی

کشاورزی روز

( کشاورزی - محیط زیست - دامپروری - شیلات )
امروز جمعه 31 فروردین 1397

افزایش قیمت نان در تهران از هفته آینده

علیرغم اعلام دبیر ستاد تنظیم بازار مبنی بر افزایش قیمت نان از فردا (یکم آذر)، رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: با توجه به اینکه نرخ جدید نان و وزن آن در استان تهران هنوز به نانوایان ابلاغ نشده، هرگونه افزایش قیمت نان در این هفته غیرقانونی خواهد بود.

به گزارش کشاورزی روز به نقل از ایران آنلاین ،علی فاضلی در پاسخ به سوالی درباره قیمت‌های جدید نان اظهار کرد: مصوبه ستاد تنظیم بازار درباره افزایش قیمت نان از دو هفته قبل ابلاغ شد و بر این اساس قرار بر آن است که در استان های مختلف با نظر استاندار و در استان تهران زیر نظر اتاق اصناف شاهد افزایش ۱۵ درصدی قیمت نان باشیم.

 (( مشاهده متن کامل در قسمت ادامه مطلب ))

 

دسته بندی: خبر,صنایع تبدیلی,
برچسب ها :افزایش قیمت نان در تهران ,افزایش قیمت نان ,افزایش ۱۵ درصدی قیمت نان ,افزایش قیمت نان تاثیری در قیمت آرد ندارد ,

درج ميزان استفاده از خمير مرغ در فراورده‌های گوشتی

رئيس سازمان دامپزشکي كشور بر درج ميزان استفاده از خمير مرغ در فراورده‌هاي گوشتي تاكيد كرد و افزود: مصرف خمير مرغ هيچ منعي براي استفاده در فرآورده‌هاي گوشتي ندارد.

به گزارش کشاورزی روز به نقل از خبرگزاری آريا، مهدي خلج با اشاره به استفاده از خمير مرغ  در دنيا تاکيد کرد: خميرمرغ به معناي واقعي در کشورهاي توسعه يافته مورد استفاده قرار مي گيرد، در کشور ما نيز طبق اصولي که سازمان دامپزشکي کشور دارد يا از مرغ پايان دوره کشتار شده در مراکز کشتارگاه هاي صنعتي و يا گوشت باقي مانده روي اسکلت ها در کارگاه هاي تحت نظارت سازمان نظام غذا و دارو توليد مي شود. 

رئيس سازمان دامپزشکي كشور افزود: مصرف خمير مرغ هيچ منعي براي استفاده در فرآورده‌هاي گوشتي ندارد اما بايد بر روي فرآورده نهايي، استفاده از خمير 

   (( مشاهده متن کامل در قسمت ادامه مطلب ))

دسته بندی: خبر,دامپروری,صنایع تبدیلی,
برچسب ها :خمير مرغ در فراورده‌های گوشتی ,خمير مرغ ,فراورده‌های گوشتی ,

زمينه‌های صادرات آرد فراهم شده‌است

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با اشاره به موجودی قابل توجه گندم در استان خراسان رضوي گفت: در حال حاضر موجودی استان بالغ بر 700  هزار تن است و زمينه هاي صادرات گندم و فرآورده‌هاي آن فراهم شده‌است.
به گزارش کشاورزی روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران ، حمیدرضا نوری در نشست  هم اندیشی بخش دولتی و خصوصی برای توسعه صادرات آرد به کشورهای همجوار به خرید 8 میلیون و 400 هزار تنی گندم در کشور اشاره كرد و افزود : این میزان خرید در شرق کشور با توجه به خشکسالی و سرمازدگی نسبت به غرب کشور درصد کمتری را به خود اختصاص داده است.
نوري گفت: در خراسان رضوی تا کنون 386 هزار تن گندم خریداری شده که با توجه به هدف پیش بینی شده در خرید تضمینی تا سطح 400 هزار تن ، 53  
(( مشاهده متن کامل در قسمت ادامه مطلب ))
 

دسته بندی: خبر,صنایع تبدیلی,
برچسب ها :زمينه‌های صادرات آرد فراهم شد ,صادرات آرد ,صادرات ,آرد ,

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد