close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
نمایشگاه ها

کشاورزی روز

( کشاورزی - محیط زیست - دامپروری - شیلات )
امروز جمعه 31 فروردین 1397

برگزاری بزرگترین نمایشگاه عرضه محصولات آبزیان و فرآورده های شیلاتی در تهران

هفتمین نمایشگاه جشنواره آبزیان فرآورده ها و محصولات شیلاتی از تاریخ 96/12/20 لغایت ۲۶ اسفند ماه سال جاری در محل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان تهران مدیریت امور شیلات و آبزیان تهران و سازمان شیلات ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش کشاورزی روز به نقل از روابط عمومی سازمان شیلات ایران ، رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه با اعلام این خبر گفت: در این نمایشگاه اعضای اتحادیه تعاونی های صیادی کشور، پرورش دهندگان عضو اتحادیه سراسری ماهیان گرمابی و سرد آبی، صاحبان عرضه ماهیان زینتی با فروش انواع ماهیان بسته بندی بهداشتی، تازه و زنده فروشی با قیمت مناسب آماده خدمتگزاری به مردم در راستای شعار آبزیان غذای سلامتی در ایام منتهی به روزهای پایانی سال خواهد بود.

 (( مشاهده متن کامل در قسمت ادامه مطلب ))

دسته بندی: خبر,شیلات,نمایشگاه ها,
برچسب ها :هفتمین نمایشگاه جشنواره آبزیان فرآورده ها و محصولات شیلاتی ,جشنواره آبزیان ، فرآورده ها و محصولات شیلاتی ,محصولات شیلاتی ,آبزیان ,ماهیان زینتی ,محصولات آبزیان آماده طبخ ,

برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت میوه کشور 31 مرداد تا 3 شهریور در تهران

نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت میوه کشور 31 مرداد تا سوم شهریور ماه امسال با همت نظام صنفی کشاورزی ایران در محل هتل المپیک تهران برگزار می شود. 

به گزارش کشاورزی روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مدیر اجرایی نمایشگاه تخصصی صنعت میوه کشور امروز در نشست خبری هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی زنجیره تامین،تولید و پشتیبانی خانواده صنعت میوه کشور اعلام کرد.

مجید حاج محمدی گفت: این نمایشگاه در فضای باز و بسته به مساحت 4 هزار متر مربع برگزار و همزمان با آن در روز سوم شهریور نیز اجلاس سراسری نقش مدیریت پیشرفته صنعت میوه در توسعه پایداری برپا می شود.

 (( مشاهده متن کامل در قسمت ادامه مطلب )) 

 

دسته بندی: خبر,نمایشگاه ها,
برچسب ها :برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت میوه کشور در تهران ,برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت میوه کشور ,نخستین نمایشگاه صنعت میوه کشور ,نمایشگاه صنعت میوه ,نخستین نمایشگاه صنعت میوه ,

معرفی جدیدترین ابزار هوشمند و تكنولوژی هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور در نمایشگاه پکن + تصاویر

پنجمين نمايشگاه بين المللي ابزار و فناوري هاى هوشمند كشاورزى چين - پكن با موضوع معرفی جدیدترین ابزار هوشمند و تكنولوژي هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور

دولت چين از سال ٢٠١٠ در امر توسعه فن آورى پيشرفته و هوشمند در حوزه كشاورزى سرمایه گذارى كلان و بنيادى کرده است. در همين راستا دولت از پنج سال گذشته در شهر پكن و در محل نمايشگاه هاى بين المللي اقدام به برگزارى نمايشگاه ابزار و ادوات بسيار پيشرفته و هوشمند در كشاورزى کرده است.

به گزارش کشاورزی روز به نقل از ایانا ، دکتر محمد حسین عمادی مشاور فناوری های نوین وزیر جهاد کشاورزی و عضو انجمن دولتی ایران و چین ، ماحصل دیدار خود از این نمایشگاه که در سال جارى به ابزار هوشمند و تكنولوژي هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور اختصاص يافته، در اختیار ایانا قرار داده که از نظرتان می گذرد:

 

 (( جهت دیدن ادامه متن به قسمت ادامه مطلب بروید ))

 

دسته بندی: خبر,نمایشگاه ها,
برچسب ها :معرفی جدیدترین ابزار هوشمند و تكنولوژي هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور ,جدیدترین ابزار هوشمند و تكنولوژي هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور ,تكنولوژي هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور ,نمایشگاه پکن ,

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد