کشاورزی روز

( کشاورزی - محیط زیست - دامپروری - شیلات )
امروز پنجشنبه 13 بهمن 1401
کشاورزی روز

برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت میوه کشور 31 مرداد تا 3 شهریور در تهران

نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت میوه کشور 31 مرداد تا سوم شهریور ماه امسال با همت نظام صنفی کشاورزی ایران در محل هتل المپیک تهران برگزار می شود. 

به گزارش کشاورزی روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مدیر اجرایی نمایشگاه تخصصی صنعت میوه کشور امروز در نشست خبری هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی زنجیره تامین،تولید و پشتیبانی خانواده صنعت میوه کشور اعلام کرد.

مجید حاج محمدی گفت: این نمایشگاه در فضای باز و بسته به مساحت 4 هزار متر مربع برگزار و همزمان با آن در روز سوم شهریور نیز اجلاس سراسری نقش مدیریت پیشرفته صنعت میوه در توسعه پایداری برپا می شود.

 (( مشاهده متن کامل در قسمت ادامه مطلب )) 

 

دسته بندی: خبر,نمایشگاه ها,
برچسب ها : برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت میوه کشور در تهران , برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت میوه کشور , نخستین نمایشگاه صنعت میوه کشور , نمایشگاه صنعت میوه , نخستین نمایشگاه صنعت میوه ,

معرفی جدیدترین ابزار هوشمند و تكنولوژی هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور در نمایشگاه پکن + تصاویر

پنجمين نمايشگاه بين المللي ابزار و فناوري هاى هوشمند كشاورزى چين - پكن با موضوع معرفی جدیدترین ابزار هوشمند و تكنولوژي هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور

دولت چين از سال ٢٠١٠ در امر توسعه فن آورى پيشرفته و هوشمند در حوزه كشاورزى سرمایه گذارى كلان و بنيادى کرده است. در همين راستا دولت از پنج سال گذشته در شهر پكن و در محل نمايشگاه هاى بين المللي اقدام به برگزارى نمايشگاه ابزار و ادوات بسيار پيشرفته و هوشمند در كشاورزى کرده است.

به گزارش کشاورزی روز به نقل از ایانا ، دکتر محمد حسین عمادی مشاور فناوری های نوین وزیر جهاد کشاورزی و عضو انجمن دولتی ایران و چین ، ماحصل دیدار خود از این نمایشگاه که در سال جارى به ابزار هوشمند و تكنولوژي هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور اختصاص يافته، در اختیار ایانا قرار داده که از نظرتان می گذرد:

 

 (( جهت دیدن ادامه متن به قسمت ادامه مطلب بروید ))

 

دسته بندی: خبر,نمایشگاه ها,
برچسب ها : معرفی جدیدترین ابزار هوشمند و تكنولوژي هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور , جدیدترین ابزار هوشمند و تكنولوژي هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور , تكنولوژي هاى نوين آبيارى و كنترل از راه دور , نمایشگاه پکن ,

دومین نمایشگاه تخصصی نهال، نشاء و صنایع وابسته استان البرز افتتاح شد

دومین نمایشگاه تخصصی نهال، نشاء و صنایع وابسته استان البرز با حضور معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.

به گزارش کشاورزی روز به نقل از  ایانا، دومین نمایشگاه تخصصی نهال، نشاء و صنایع وابسته استان البرز صبح امروز با حضور معاون باغبانی وزارت جهادکشاورزی و رئیس سازمان جهادکشاورزی استان البرز افتتاح شد.

این نمایشگاه با حضور ۳۵ غرفه از ۴ استان اردبیل، اصفهان و مازندران با اولویت استان البرز از ۱۷ تا ۲۵ بهمن ماه در نمایشگاه گل‌ و گیاه پارک چمران دائر است.

این نمایشگاه با همکاری نهال‌کاران، شرکت خدمات حمایتی استان البرز به عنوان مجری این نمایشگاه، سازمان جهاد کشاورزی استان البرز و موسسه تحقیقات، ثبت، کنترل و گواهی بذر و نهال برگزار شده است.

 

 (( جهت دیدن ادامه متن به قسمت ادامه مطلب بروید ))

 

دسته بندی: خبر,نمایشگاه ها,
برچسب ها : دومین نمایشگاه تخصصی نهال، نشاء و صنایع وابسته , استان البرز , سازمان جهادکشاورزی استان البرز , نمایشگاه گل‌ و گیاه پارک چمران , شرکت خدمات حمایتی استان البرز ,

برپایی نمایشگاه عکس طبیعت در همدان

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان در مراسم افتتاح نمایشگاه عکس های طبعت محمد علیزاده با عنوان شاید گام آخر عنوان کرد: نمایش جلوه های طبیعت از طریق هنر، زیرساخت مناسبی برای معرفی جاذبه های طبیعی استان فراهم می کند .

به گزارش کشاورزی روز به نقل از  روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست ، محمدرضا محمدی در این مراسم با اشاره به نامگذاری 29 دی ماه با عنوان روز هوای پاک اضافه کرد: هوای پاک از سرمایه ها و مواهب الهی است که همدان علی رغم برخورداری از هوای با کیفیت نسبتا مطلوب، نیازمند مراقبت 

(( جهت دیدن ادامه متن به قسمت ادامه مطلب بروید ))

دسته بندی: خبر,نمایشگاه ها,
برچسب ها : عکس , طبیعت , عکس طبیعت , نمایشگاه عکس طبیعت , نمایشگاه عکس ,

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد