close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
ماشین آلات

کشاورزی روز

( کشاورزی - محیط زیست - دامپروری - شیلات )
امروز جمعه 31 فروردین 1397

رونمایی از دستگاه نمونه‌بردار اتوماتیک گندم در چهارمحال و بختیاری

طی مراسمی از دستگاه نمونه بردار اتوماتیک گندم ساخت شده توسط متخصصان در استان چهار محال و بختیاری رونمایی شد. گفته می‌شود: درصورت استفاده عاملین خرید تضمینی گندم از این دستگاه، بسیاری از مشکلات کیفی خرید حل می‌شود. 

به گزارش کشاورزی روز به نقل از روابط عمومی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران ؛ مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری در مراسم رونمایی از دستگاه جدید نمونه‌بردار اتوماتیک، باتاکید بر استفاده  از تکنولوژی‌های روز برای انجام بهتر فعالیت‌ها،  گفت: استفاده از این دستگاه می تواند باعث افزایش دقت افت زنی گندم در عملیات خرید تضمینی شود.

  (( مشاهده متن کامل در قسمت ادامه مطلب ))

 

دسته بندی: خبر,ماشین آلات,
برچسب ها :رونمایی از دستگاه نمونه‌بردار اتوماتیک گندم ,دستگاه نمونه‌بردار اتوماتیک گندم ,گندم ,

پلاک گذاری تراکتورها و کمباین‌های با عمر بالای 13 سال

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفت: مجوز پلاک گذاری تراکتورها و کمباین های با عمر بالای 13 سال در دست عملیاتی شدن است.

به گزارش کشاورزی روز به نقل از ایلنا، کامبیز عباسی رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی امروز دوشنبه 19 تیر در نشست فنی تخصصی برنامه ریزی مکانیزاسیون کشاورزی کشور در کرج اظهار کرد: ظرف سه و نیم سال فعالیت دولت یازدهم بیش از 180 هزار دستگاه کمباین و تراکتور با عمر زیر 13 سال پلاک گذاری شده است و اخیرا در زمینه پلاک گذاری تراکتور و کمباین های بالای 13 سال نیز موافقت صورت گرفته که امیدوارم تا پایان برنامه ششم توسعه همه این ماشین آلات صاحب پلاک،شناسنامه و سند مالکیت شوند.

وی بهره گیری از سند ماشین آلات کشاورزی برای دریافت تسهیلات را از مزایای طرح پلاک گذاری و سند دار شدن این ماشین آلات عنوان کرد.

 (( مشاهده متن کامل در قسمت ادامه مطلب )) 

دسته بندی: خبر,ماشین آلات,
برچسب ها :تراکتورها و کمباین‌های با عمر بالای 13 سال ,مکانیزاسیون کشاورزی ,پلاک گذاری تراکتورها و کمباین‌ها ,ماشین آلات کشاورزی ,

نهایی شدن طرح جایگزینی ماشین های کشاورزی فرسوده

رییس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی از نهایی شدن طرح جایگزینی ماشین های فرسوده خبر داد و گفت :در این طرح تراکتور و کمباین ها در اولویت قرار دارند. 

به گزارش کشاورزی روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،دکتر کامبیز عباسی اعلام کرد: به طور میانگین 50 درصد این ماشین ها دارای عمر بیش از استاندارد یعنی بالای 13 سال هستند.

وی اظهار داشت: طرح جایگزینی ماشین های فرسوده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و حوزه بهینه سازی مصرف سوخت در حال پیگیری است.

عباسی تصریح کرد: اجرای این طرح صرفه جویی سوخت، کاهش ضایعات و ارتقای کمی و کیفی عملیات کشاورزی را به دنبال خواهد داشت.

 (( جهت دیدن ادامه متن به قسمت ادامه مطلب بروید ))

 

دسته بندی: خبر,ماشین آلات,
برچسب ها :نهایی شدن طرح جایگزینی ماشین های فرسوده ,ارتقای کمی و کیفی عملیات کشاورزی ,اختصاص تسهیلات به سمپاش های استاندارد ,توسعه مکانیزاسیون کشاورزی ,مکانیزاسیون کشاورزی ,

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد