مقاله رایگان در مورد عدس - پاسخ 3
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
مقاله رایگان در مورد عدس - پاسخ 3
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیمديريت و آبادانی روستاها / مقاله رایگان در مورد عدس ◄ پاسخ 3

(( توجه : هرگونه تبلیغات در انجمن منجر به حذف اکانت خواهد شد ))
تبلیغات در کشاورزی روز
parisa6780 آفلاین


ارسال‌ها : 4
عضويت : 20 /11 /1396
تشکرها : 3
پاسخ : 3 RE مقاله رایگان در مورد عدس :
چه نوع جشنی باید برای تولد یک سالگی پسران و یا دختران، برگزار کنیم؟ چه نوع کیکی و از کجا باید تهیه کنیم؟ چه تعداد مهمان باید دعوت کنیم و با چه غذاهایی از آن‌ها پذیرایی کنیم؟ بر خلاف آنچه به نظر می‌رسد، پاسخ دادن به این سوالات برای والدینی که می‌خواهند جشن تولد یک سالگی فرزند خود را تجربه کنند، کار آسانی نیست.
اما اولین جشن تولد به اندازه‌ی اولین دندان درآوردن کودک، اولین واکسن و یا گریه‌های شبانه‌ی او سخت نیست. فقط نیاز به کمی برنامه‌ریزی دارد. شما باید در مورد تم تولد، تزیین خانه، کیک تولد، بازی‌هایی برای سرگرم کردن مهمانان، غذاها و تنقلات و بسیاری از موارد دیگر برنامه ریزی کنید. تنها پدرها و مادرها نیستند که در چنین شرایطی دغدغه دارند، بلکه یکی از دغدغه‌های اصلی مهمانان، تصمیم گیری در مورد نوع هدیه یا کادو تولد متناسب با سن کودک است. هدف ما از این مقاله بر طرف کردن همه‌ی این دغدغه هاست. تم جشن تولد یک سالگیبه ایده‌هایی برای برگزاری یک جشن تولد شگفت انگیز برای فرزندتان نیاز دارید؟ یکی از ایده‌های جذاب انتخاب تم تولد است. بهتر است که از تم‌های جداگانه‌ای برای دختران و پسران استفاده کنید. در ادامه اشاره‌ای به تم‌های تولد پسران و دختران خواهیم کرد.طی یک ماه گذشته سعی کردیم مطالب مربوط به تم جشن تولد کودکان را بر اساس رده سنی آنها تفکیک کنیم. تم جشن تولد کودکان 2 تا 4 ساله، تم تولد کودکان 5 و 6 ساله، تم تولد کودکان 7 و 8 ساله و تم جشن تولد کودکان 9، 10، 11 ساله و بالاتر را جداگانه مورد توجه قرار دادیم. همچنین تم تولد جوانان 18 ساله را نیز پوشش دادیم. بنابراین می‌توانید بر اساس رده سنی کودکتان با تم‌های مناسب او آشنا شوید.همچنین مجموعه‌ای از ایده‌های اختصاصی و جالب را برای کودکان دختر و پسر، برای جشن تولد ارائه کردیم. از این رو می‌توانید سری به دو مقاله پرطرفدار سایت، یعنی مجموعه ایده‌های اختصاصی برای تم جشن تولد پسرانه، و مجموعه تم‌های تولد دخترانه بزنید.تم تولد پسرانههواپیمابرای تزیین خانه می‌توانید مقواهایی را به شکل هواپیما برش داده و از لوستر آویزان کنید. همچنین می‌توانید خوراکی‌هایی مانند الویه را به شکل هواپیما تزیین کنید. به علاوه کیک تولد هواپیمایی شکل سفارش دهید و یا کلاه خلبانی برای کودک خود تهیه کنید.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/airplane-themes2-300x256.jpgتصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/airplane-themes1-208x300.jpg
ماشیناکثر پسر بچه‌ها از سنین کودکی به ماشین‌های اسباب بازی علاقه‌مند هستند. سفارش کیک به شکل ماشین، استفاده از ظروف یکبار مصرف با برچسب ماشین، تزیین میز تولد با استفاده از ماشین‌های کوچک اسباب بازی و همچنین به کار بردن علائم راهنمایی و رانندگی در تزیین خانه از جمله اقدامات ساده‌ای است که می‌تواند انجام شود.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/car-themes1-1-300x225.jpgتصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/car-themes2-300x199.jpg
شکلک‌های تلگرامحتما تا به حال از تلگرام و شکلک‌های (اموجی) آن استفاده کرده‌اید. این شکلک‌ها در عین سادگی بسیار جذاب و با مزه هستند. خیلی راحت با استفاده از چند مقوا می‌توانید شکلک‌های تلگرام را برش دهید و از آن‌ها برای تزیین استفاده کنید. به علاوه می‌توانید ماسک شکلک‌ها را درست کرده و کودکان را با آن سرگرم کنید.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/emoji-themes1-300x266.jpgتصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/emoji-themes2-1-300x225.jpg
تم تولد دخترانهرنگ صورتییکی از پر طرفدارترین تم‌های تولد دخترانه در همه‌ی سنین، رنگ صورتی است. استفاده از کاغذهای تزیینی صورتی، بادکنک‌های صورتی، ظروف یکبار مصرف صورتی و حتی کیک و شیرینی صورتی از جمله اقداماتی است که می‌توانید انجام دهید. توجه کنید که استفاده از رنگ‌های نزدیک به صورتی مانند بنفش و گلبهی و یا رنگ سفید در کنار صورتی می‌تواند جلوه‌ی بیشتری به محیط دهد.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/pink-themes1-300x300.jpgتصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/pink-themes2-300x200.jpg
پرنسسدختر بچه‌ها از بین شخصیت‌های کارتونی بیشتر به پرنسس‌ها علاقه‌مند هستند و به دنبال تهیه کیف، کفش و لباس‌های آن‌ها می‌باشند. اگرچه دختر بچه یک ساله درکی از پرنسس ندارد ولی این تم به دلیل استفاده از شخصیت‌های کارتونی و رنگ‌های جذاب توجه کودک را جلب خواهد کرد.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/princess-themes1.jpgتصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/princess-themes2-226x300.jpg
فرشتهبا توجه به روحیه لطیف دخترها یکی از تم‌های مناسب برای جشن تولد، تم فرشته است. در صورت تمایل می‌توانید برای جشن تولد یک سالگی فرشته‌ی کوچک خود از این تم استفاده کنید.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/angel-themes1-224x300.jpgتصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/angel-themes2-300x225.jpg
توجه: هدف از این بخش صرفا دادن ایده برای تم جشن تولد یک سالگی کودکان است. در آینده در مقالات جداگانه به طور مفصل در مورد تم‌های تولد پسرانه و دخترانه بحث خواهیم کرد.بازی‌های جشن تولد یک سالگیکودکان در این سن بیشتر از اینکه با اسباب بازی سرگرم شوند، از فعالیت‌ها و شیطنت سایر کودکانی که به تولد دعوت شده‌اند، به وجد می‌آیند. بنابراین در وهله‌ی اول فراموش نکنید که کودکان بزرگ‌تر می‌توانند کودک شما را به خوبی سرگرم کنند. در کنار بازی‌هایی که کودکان انجام می‌دهند سعی کنید برای بزرگ‌ترها هم برنامه‌های سرگرم کننده داشته باشید و با هم خوش بگذرانید. پس به یاد داشته باشید که برای همه‌ی سنین برنامه‌های مهیج و سرگم کننده تدارک ببینید. در ادامه به برخی از بازی‌های رایج اشاره خواهیم کرد.بازی ملایمیک ناحیه امن از خانه را انتخاب کرده و با استفاده از وسایل بادی و یا نرم مانند تشک، فضایی را برای کودک خود ایجاد کنید. آن فضا را با اسباب بازی‌های گوناگون پر کرده تا هنگامی که کودکان بزرگ‌تر مشغول بازی‌هایی مانند صندلی بازی هستند، کودک شما سرگرم شود و در برخورد با سایر کودکان آسیب نبیند.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/soft-play-300x192.jpg
ساختن حباببا استفاده از حباب ساز برای کودک خود حباب درست کنید. شکل گیری حباب، بزرگ شدن آن و در نهایت ترکیدن حباب برای کودک شما بسیار جذاب خواهد بود. کافی است حباب ساز را به دست کودکان بزرگ‌تر داده تا حباب ایجاد کنند. با این کار علاوه بر سرگرم شدن سایر کودکان، کودک شما نیز، سرگرم خواهد شد.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/Bubble-catching-300x200.jpg
لگوی خانه سازیبسیاری از کودکان از بازی "خانه سازی" لذت می‌برند. اگر چه یک کودک یک ساله نمی‌تواند با استفاده از لگوی خانه ساز، برجی بسازد ولی تمایل زیادی به خراب کردن برج‌ها دارد و از این کار لذت می‌برد. پس شما بسازید تا کودکان خراب کند! علاوه بر این لگوی خانه سازی برای بزرگسالان به عنوان یک نوستالژی تلقی می‌شود.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/building-blocks-300x200.jpg
حدس زدن عکس کودکیاین بازی مختص بزرگترها است. قبل از شروع جشن تولد از مهمانان درخواست کنید تا عکس‌هایی از کودکی خود را برای شما ارسال کنند. عکس‌ها را بر روی دیوار زده و کاغذی به آن متصل کنید. پس از شروع تولد از هر مهمان بخواهید تا روی کاغذ مربوط به هر عکس، حدس خود در مورد اینکه این عکس متعلق به دوران کودکی چه کسی است را بنویسد. در پایان کسی که حدس‌های درست‌تری زده، برنده است.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/Baby-Photo-Guessing-300x200.jpeg
توجه: برای سرگرم کردن کودکان بزرگ‌تری که در جشن تولد حضور دارند می‌توانید از مقاله "بازی های جشن تولد که هیچ هزینه‌ای برای شما ندارند" کمک بگیرید.نحوه دعوت جشن تولد یک سالگی

 • دعوت‌نامه‌ها را حداقل سه هفته قبل از شروع تولد برای مهمانان ارسال کنید.

 • ممکن است در طول سال به مناسبت‌های گوناگون از مهمانانی که قصد دعوت آن‌ها را دارید، هدیه دریافت کرده باشید. در نتیجه نمی‌خواهید آن‌ها را برای تهیه کادوی تولد فرزندتان به زحمت بیندازید. در چنین شرایطی می‌توانید از عباراتی مانند "حضور شما بهترین هدیه است" استفاده کنید.

 • اگر برای جشن تولد فرزندتان تمی را انتخاب کرده‌اید، بهتر است در دعوت‌نامه آن را ذکر کنید تا مهمانان مطلع شوند و خود را آماده کنند.

 • در نظر داشته باشید که تعداد بالای مهمانان و دعوت از افراد نه چندان نزدیک می‌تواند باعث ناآرامی کودک شما شود.

 • هنگام باز کردن هدیه‌های مهمانان، هدیه هر کس را یادداشت کرده تا در آینده درصدد جبران آن برآیید.


کیک تولد جشن یک سالگیکیک تولد یک‌سالگی کودک بیش از آنکه برای او مهم باشد برای والدین اهمیت دارد. بنابراین برای اینکه همه چیز عالی برگزار شود، کیکی متناسب با تم تولد سفارش دهید. فرقی نمی‌کند که اول کیک را انتخاب کنید و بعد به سراغ تم بروید و یا پس از انتخاب تم تولد، اقدام به سفارش و یا پخت کیک نمایید. مهم این است که همه چیز با هم هماهنگ باشد.بهتر است برای حفظ سلامت کودکان از کیک‌های سالم استفاده کنید. کیکی که کم شکر، کم روغن و پر از میوه‌ و سایر مواد مقوی باشد. کیک‌های میوه‌ای بهترین انتخاب هستند.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/fruit-cake-225x300.jpg
خوراکی‌های جشن تولد یک سالگیانتخاب کیک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است ولی علاوه بر آن باید به فکر خوراکی‌های دیگر نیز باشید. با توجه به زمان برگزاری تولد، باید در مورد نحوه‌ی پذیرایی برنامه‌ریزی کنید. اگر تولد را در ساعت 6 عصر شروع کنید، باید به فکر شام باشید. اما اگر در حدود ساعت 2 بعد از ظهر و یا 10 صبح تولد را برگزار کنید، می‌توانید به کیک، میوه و سایر تنقلات بسنده کنید. نکته‌ی مهم دیگر این است که محدوده‌ی سنی مهمانان را در نظر بگیرید. کودکان هر نوع غذایی را نمی‌توانند به راحتی میل کنند. سعی کنید غذاهایی آماده کنید که باب طبع کودکان بوده، بتوانند به راحتی و بدون کثیف کاری میل کنند و علاوه بر آن خطری برای آنان نداشته باشد. همچنین خوراکی‌های جشن تولد را مطابق با تم تولد تهیه کنید. در مقاله "غذاها و خوراکی‌های مناسب و ارزان برای جشن تولد کودکان" به تفصیل در این مورد صحبت شده است.توجه: از کودک خود غافل نشوید. اگر فرزندتان عادت غذایی خاصی دارد و یا با توجه به سنش هر نوع غذایی برایش مناسب نیست، حتما از قبل وعده‌ی غذایی او را آماده کنید تا روز تولد گرسنه نماند.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/Kids-Party-Menu-300x210.jpg
جدول زمان‌بندی جشن تولد یک‌ سالگیبرنامه‌ریزی جشن تولد، کار ساده‌ای نیست به خصوص اگر بخواهید تولد یک سالگی کودک خود را جشن بگیرید، باید برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشید. از جدول زمان‌بندی ارائه شده در زیر استفاده کنید تا با خیال راحت‌تری به پیشواز جشن تولد فرزند خود بروید.6 تا 8 هفته قبل از جشن تولد

 • با توجه به علاقه‌مندی‌های فرزندتان و سلیقه‌ی خود یک تم انتخاب کنید.

 • تاریخ برگزاری تولد را مشخص کنید.

 • در صورتی که می‌خواهید تولد را خارج از خانه خود برگزار کنید، به فکر رزرو مکان باشید.

 • دعوت‌نامه‌ها را آماده کنید.

 • بودجه‌ای برای جشن تولد تخصیص دهید.

 • لیست مهمانان را بنویسید.

 • در صورت تمایل برای کودک خود هدیه‌ای متناسب با سنش خریداری کنید.


3 تا 5 هفته قبل از جشن تولد

 • دعوت‌نامه‌ها را برای مهمانان ارسال کنید. دقت کنید که دعوت‌نامه باید شامل ساعت شروع و پایان، شماره تلفن و آدرس محل برگزاری و تم تولد باشد.

 • ساعت برگزاری تولد را متناسب با خواب کودک خود انتخاب کنید. به گونه‌ای که هنگام برگزاری تولد، کودک سرحال باشد و ناآرامی نکند.

 • اقلام مورد نیاز برای تولد را خریداری کنید.


2 هفته قبل از جشن تولد

 • کیک تولد را سفارش دهید.

 • برای نگهداری کودک در صبح روز تولد برنامه‌ریزی کنید تا بتوانید با خیال راحت به تزیین محل برگزاری تولد بپردازید.

 • در مورد نوع بازی‌ها و سرگرمی‌های جشن تولد تصمیم بگیرید.


3 تا 7 روز قبل از جشن تولد

 • مطمئن شوید همه‌ی مهمانان از زمان و محل برگزاری جشن مطلع شده‌اند.

 • دستورکار جشن تولد را بنویسید. منظور این است که بدانید در هر ساعت از جشن تولد باید چه کاری انجام دهید.

 • کلیپی از تصاویر کودک خود تهیه کرده تا در روز تولد نمایش دهید.


2 روز قبل از جشن تولد

 • شروع به تهیه و یا آماده‌سازی خوراکی‌هایی کنید که تا روز تولد فاسد نمی‌شوند.

 • هدیه تولد را تزیین کنید.

 • اگر قصد دارید با غذای غیر خانگی از مهمانان پذیرایی کنید، اقدام به سفارش آن نمایید.

 • بار دیگر اقلام مورد نیاز خود را مرور کرده و خرید آن‌ها را تکمیل نمایید.


1 روز قبل از جشن تولد

 • دوربین فیلم‌برداری خود را شارژ کنید.

 • اگر قصد پخش موزیکی را دارید آن را آماده کنید.

 • محل برگزاری تولد (خانه) را تمیز کنید.

 • تزیینات را شروع کنید.

 • اگر می‌خواهید کیک تولد را خودتان درست کنید، باید از روز قبل اقدام به تهیه آن نمایید.


صبح روز جشن تولد

 • یکبار دیگر با رستورانی که قرار است غذای جشن تولد را آماده کند، هماهنگ کنید.

 • تهیه سایر خوراکی‌های خانگی را به اتمام برسانید.

 • در صورت امکان، مراقبت از فرزند خود را به شخص دیگری بسپارید تا با خیالی آسوده سایر کارها را انجام دهید.

 • اگر کیک را سفارش داده‌اید، آن را تحویل بگیرید.

 • تزیینات خانه را تکمیل کنید.


درست قبل از شروع جشن تولد

 • خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها را آماده کنید.

 • موسیقی تولد پخش کنید.

 • شمع‌ها و فشفشه‌ها را دم دست بگذارید.

 • دوربین را در نقطه‌ای قرار دهید که به راحتی قابل دسترسی باشد.

 • یک دفترچه یادداشت آماده کنید تا هدیه‌های مهمانان را بنویسید.

 • قبل از رسیدن مهمانان از تزیینات و کیک تولد عکس بگیرید.


پس از جشن تولد

 • خانه را تمیز کنید.

 • جعبه‌های هدیه را برای استفاده‌های آتی در جایی نگهداری کنید.

 • برای مهمانان کارت و یا پیام تشکر آماده کرده و ارسال کنید.


ایده‌هایی برای تزیین محل جشن تولد یک سالگیواضح است که تزیین محیط باید متناسب با تم انتخاب شده باشد. شما می‌توانید برای تزیین از نوارهای فانتری استفاده کنید. این نوارها در رنگ‌ها و مدل‌های متنوعی وجود دارند. با استفاده از این نوارها می‌توانید پرده تئاتر درست کرده و یا آن‌ها را از لوستر آویزان نمایید. روش دیگر استفاده از بادکنک‌های زیبا و رنگی است. می‌توانید با استفاه از بادکنک‌ها یک عدد (سن تولد)، حلقه‌های زنجیر و یا سایر اشکال دلخواه خود را درست کنید. از خوراکی‌ها غافل نشوید. یکی دیگر از راه‌های زیبا سازی محل تولد، تزیین با سلیقه‌ی انواع خوراکی‌ها و تنقلاتی است که قصد دارید هنگام تولد سرو کنید. همه‌ی این ایده‌ها را به صورت مفصل و به همراه تصاویر در مقاله "ایده‌های تزیین خانه" مطالعه کنید.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/11/DIY-birthday-decor-ideas-number-ballons-1-298x300.jpg
هدیه‌های مناسب برای جشن تولد یک سالگیحتما تا به حال به یک جشن تولد دعوت شده‌اید. در چنین مواقعی اولین دغدغه‌ی ذهنی شما تهیه هدیه تولد است. برای این کار باید عوامل متعددی را در نظر بگیرید. اول از همه بودجه‌ای که در اختیار دارید. در وهله‌ی بعد باید جنسیت و سن کسی که قرار است به جشن تولدش بروید را در نظر بگیرید. بیایید با هم رو راست باشیم. جشن تولد یک سالگی کودکان بیشتر از اینکه برای کودک جذاب و مهم باشد برای والدین او اهمیت دارد. اصولا کودکان در این سن انواع اسباب بازی‌ها را در اختیار دارند و از طرفی هر نوع اسباب بازی‌ مناسب سن آن‌ها نیست. آن‌ها بیشتر به لوازم خانه توجه دارند تا به اسباب‌بازی‌های خود. در ادامه سعی خواهیم کرد به شما برای تهیه کادوی جشن تولد، ایده بدهیم.پول نقداولین و راحت‌ترین گزینه پول نقد است. اگر با والدین کودک صمیمی هستید و یا آن‌ها قبلا برای جشن تولد فرزند شما از پول نقد به عنوان هدیه استفاده کرده‌اند می‌توانید هدیه‌ی خود را به صورت تقدیم کنید. حسن این کار این است که والدین مبلغ را هر طور که صلاح بدانند خرج خواهند کرد. به علاوه لباس و اسباب‌بازی‌های تکراری روی دستشان باد نخواهد کرد.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/Cash-300x169.jpg
عروسک‌های بزرگعروسک‌های خرسی بزرگ برای کودکان نوپا بسیار جذاب خواهد بود. اگر مبلغ آن بیشتر از بودجه‌ی مورد نظر شما است می‌توانید به صورت دست‌جمعی هدیه تولد را خریداری کنید.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/Teddy-bear-300x211.jpeg
پوشکشاید تعجب‌آور باشد. اما پوشک برای کودکان یک ساله هدیه‌ای متفاوت و بسیار کاربردی است. البته لازم است قبل از خرید آن، از نوع و اندازه‌ی پوشک مورد استفاده کودک، مطلع شوید.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/baby-diaper-300x184.jpg
تاب پایه‌دار کودکاین تاب‌ها در طرح‌های جذابی مانند کفشدوزک، خرگوش و سایر حیوانات وجود دارند. همچنین قابل استفاده در خانه و مهدکودک‌ها می‌باشند و قیمت آن‌ها متفاوت است. هنگام خرید این نوع تاب علاوه بر بودجه‌ی خود به فضای خانه‌ی والدین کودک نیز توجه کنید.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/Childs-swing-300x300.jpg
ست حمام کودکاین هدیه می‌تواند کودکان را به حمام رفتن ترغیب کند. علاوه بر آن کمک شایانی به والدین آن‌ها هنگام شست‌وشوی فرزندشان خواهد کرد. چرا که کودک سرگرم شده و ناآرامی نمی‌کند.
تصویر: http://cakaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/bath-set-300x300.jpg
علاوه بر موارد ذکر شده می‌توانید از اسباب‌بازی‌های موزیکال و شارژی مانند اسب و آلات موسیقی اسباب‌بازی که دارای موزیک‌های ملایم و مناسب برای کودکان هستند، استفاده کنید.حرف آخرجشن تولد یک سالگی برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این در آینده وقتی که کودک شما بزرگ شد، با دیدن آلبوم تصاویر جشن تولد یک سالگی خود، احساس خوشایندی پیدا خواهد کرد. یکی از عواملی که ممکن است والدین را از برگزاری جشن تولد یک سالگی فرزندشان منصرف کند، هزینه‌های آن است. خیلی سخت نگیرید و از تجملات دوری کنید. همین که کنار هم جمع شوید و تولد فرزندتان را با ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین وسایل جشن بگیرید، کفایت می‌کند. همین که خاطرات را در ذهن خود و لنز دوربین‌ها ثبت کنید، کفایت می‌کند. حتی با یک جمع کوچک هم که شده، تولد فرزند خود را جشن بگیرید. برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود می‌توانید از مقاله‌ی "ترفندهای صرفه جویی در هزینه ها برای برگزاری جشن تولد" استفاده کنید. منبع: جشن تولد یک سالگی

جمعه 20 بهمن 1396 - 11:29
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ