مقاله رایگان در مورد عدس - پاسخ 5
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
مقاله رایگان در مورد عدس - پاسخ 5
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیمديريت و آبادانی روستاها / مقاله رایگان در مورد عدس ◄ پاسخ 5

(( توجه : هرگونه تبلیغات در انجمن منجر به حذف اکانت خواهد شد ))
تبلیغات در کشاورزی روز
jvddgn آفلاین


ارسال‌ها : 6
عضويت : 22 /10 /1396
پاسخ : 5 RE قانون جذب ثروت :
تصویر: http://www.masoumehteymouri.com/wp-content/uploads/2018/01/Becoming-rich1.jpg
بیشتر افراد خواستار پول و ثروت فراوان در زندگی خود هستند. جالب است بدانید تکنیک های زیادی در این باره وجود دارد که یکی از آنها استفاده از قانون جذب برای جذب ثروت است. ابتدا باید با قانون جذب کاملا آشنا شوید و جملات مثبت تاثیرگذار آنرا نیز بدانید، سپس از آن برای جذب پول و ثروت استفاده کنید. ممکن است در مسیر دستیابی به موفقیت موانعی جلوی پیشرفت شما را بگیرند که بیشتر ساخته ذهن شما هستند تا اینکه واقعی باشند. در این مقاله به تمارین جذب ثروت که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند می پردازیم.
تمرکز بر فراوانی
طبق اصول قانون جذب، با تمرکز و توجه به مسئله موردنظر می توانید آنرا به سمت خود جذب کنید. بنابراین با تمرکز بر روی فراوانی، راحت تر می توانید به خواسته های خود دست یابید. یکی از راه های تمرکز بر فراوانی و تجسم خلاق، یادداشت روزانه ۱ تا ۵ مورد از چیزهایی است که شکرگزار آنها هستید. چشم های خود را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه ببندید تا دوباره انرژی لازم را برای این کار به دست آورید.
دوری از افکار منفی
تصویر: http://www.masoumehteymouri.com/wp-content/uploads/2018/01/Becoming-rich2.jpg
قانون جذب ثروت می گوید زمانی که در حال تلاش برای جذب ثروت و فراوانی هستید، افکار منفی به سراغتان آیند و مانع پیشرفت شما شوند. این افکار به شما تلقین می کنند که توانایی انجام این کار را ندارید و یا حتی گاهی می گویند که سزاوار چنین ثروتی نیستید.
برای جلوگیری از بروز افکار منفی، آنها را از طریق جایگزینی افکار مثبت و معطوف کردن حواستان به مسائل خوشایند از بین ببرید. می توانید به این جملات مثبت و پرانرژی مثل “من در این راه موفق خواهم شد” و “سزاوار این ثروت هستم” تمرکز کنید. این گونه افکار انرژی لازم برای دور کردن افکار منفی و تمرکز بیشتر را به شما می بخشند.
برنامه ریزی مالی
همیشه ثروت باعث خوشحالی شما نیست. همیشه وضعیت مالی شما خوب نمی ماند، گاهی ممکن است مشکل مالی پیدا کرده و یا حتی از کسی پولی قرض گرفته باشید که باید آنرا بازگردانید. پس همیشه ابتدا مشکلات و وضعیت مالی خود را بررسی کرده و برای آنها برنامه ریزی کنید. خانواده، دوستان و مشاوران مالی می توانند در زمینه برنامه ریزی و بهبود وضعیت شما کمک خوبی باشند.
مقابله با ترس از موفقیت
برخی از افراد به دلیل برنامه ریزی نادرست و انتخاب مسیر اشتباه، از ریسک کردن خود پشیمان شده و از خطرهای آن بیزارند. اینگونه افراد فکر می کنند که اگر ریسک کنند، شکست خواهند خورد و به همین دلیل از موفقیت می ترسند. برای مقابله با ترس از موفقیت می توانید تمام دلایل ترس خود را یادداشت کرده و راه مقابله با آن را بسنجید. سپس برای این راهکارها برنامه ریزی کنید.

شنبه 28 بهمن 1396 - 19:40
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ