ثبت نام در انجمن تخصصی کشاورزی روز
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
ثبت نام در انجمن تخصصی کشاورزی روز
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی

(( توجه : هرگونه تبلیغات در انجمن منجر به حذف اکانت خواهد شد ))
تبلیغات در کشاورزی روز

قوانین انجمن
قوانین سایت به صورت کامل در زیر منتشر شده‌اند و ممكن است در هر زمان تغییر نماید.
لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به پیغام‌هایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع كاربران می‌رسد دقت فرمایید.
این قوانین در رابطه با تمامی كاربران از جمله تازه وارد، فعال، همكاران سایت، مدیران انجمن ها و... اجرا خواهند شد .

قانون شماره 1) وب‌سایت کشاورزی روز طبق قوانین جهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

قانون شماره 2) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد .

قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغام‌های خود از عنوان مناسب استفاده نمایند.

قانون شماره 4) لطفاً در هنگام ایجاد تاپیک یا مطرح کردن سوالات خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمن‌های نامتناسب با سوال‌تان خودداری نمایید.

قانون شماره 5) لطفاً از ارسال نوشته‌های تکراری جداً خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده از امکان جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن‌ها مطمئن شوید. از تکرار یک سوال و یا یک نامه درانجمن های مختلف خودداری فرمایید.

قانون شماره 6) ارسال پیام تبلیغاتی بر روی فروم، در قسمت امضا یا به صورت پیام خصوصی اکیداً ممنوع است.

قانون شماره 7) هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد.
بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند.
در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک‌های ارسالی‌ شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 8) به منظور جلوگیری از سوء استفاده موسسات یا اشخاص سودجو ، کاربران مجاز نیستند در امضا یا سایر مشخصات خود که در اختیار عموم کاربران قرار می‌گیرد اطلاعات تماس خود را درج نمایند.

قانون شماره 9) تمام مسؤولیت خدمات ارائه شده توسط آگهی دهندگان صرفاً به عهده آگهی دهندگان می‌باشد و نمایش آگهی‌ها به معنای تایید آگهی‌دهندگان یا تضمین کیفیت خدمات آگهی شده نیست و keshavarzirooz.ir هیچ مسؤولیتی در این زمینه نمی‌پذیرد.

قانون شماره 10) اعضای جدید در صورتیکه پس از ثبت نام در سایت ، وارد منو کاربری خود نشوند ، کارشناسان ما پس از بررسی های دوره ای ، به دلیل تشخیص دادن اسپم این ID ها ، اقدام به لغو عضویت این افراد می نمایند .

قانون شماره 11) هیچ یک از کاربران در انجمن سایت مجاز به درج تبلیغات در پست های خود نیستند ، و کارشناسان ما در صورت مشاهده ، اكانت كاربر خاطی ( عضویت ) را بدون اطلاع قبلی در اولین فرصت حذف و در پی آن دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد .

*********************************
با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعمل‌هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب نماییم.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ