کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز چهارشنبه 23 خرداد 1403
کشاورزی روز

رفع تصرف از 82 هزار و چهارصد متر مربع از اراضی ملی منطقه لومان دماوند

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از رفع تصرف 82 هزار و چهارصد متر مربع از اراضی ملی منطقه لومان این شهرستان به ارزش 410 میلیارد ریال خبر داد.


به گزارش سرویس وبگردی کشاورزی روز به نقل از خبرگزاری ایانا ، علی خلیلی ضمن بیان این مطلب گفت: با پیگیری های به عمل آمده از سوی مراجع قضایی، حکم قطعی مبنی بر رفع تصرف صادر شد که با حضور عوامل نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی و یگان حفاظت منابع طبیعی حکم صادره به مرحله اجرا درآمد و تمامی دیوارکشی ها و بناهای ایجاد شده تخریب و این اراضی از دست متصرفین آزاد و به دولت بازگردانده شد.


وی ضمن تشکر از همکاری و حمایت های مسئولان قضایی این شهرستان بویژه رئیس دادگستری و رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال و عوامل نیروی انتظامی، حفاظت از انفال و عرصه های منابع طبیعی را از اولویت ها و اهداف اساسی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند برشمرد.


منبع : خبرگزاری ایانا

دسته بندی:
برچسب ها : اراضی ملی دماوند , اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند , شهرستان دماوند , اداره منابع طبیعی و آبخیزداری , منطقه لومان , علی خلیلی , حکم قطعی مبنی بر رفع تصرف , نیروی انتظامی , جهاد کشاورزی , یگان حفاظت منابع طبیعی , دادگستری , شورای حفظ حقوق بیت المال , حفاظت از انفال و عرصه های منابع طبیعی ,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد