کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز چهارشنبه 23 خرداد 1403
کشاورزی روز

زوج هرمزگاني زندگي مشترك خود را با كاشت نهال آغاز كردند + تصاویر

زوج هرمزگانی در آغاز زندگی مشترك با كاشت نهال بومی در منزل خود ،تلاش كردند پيام حمايت از طبيعت و توسعه سرسبزی را به گوش ايرانيان برسانند.
به گزارش کشاورزی روز به نقل از سایت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، اين عروس و داماد هرمزگانی معتقدند كاشت درخت در آغاز زندگی ،زدودن تيرگی از زمين و ايجاد سر سبزی را به همراه دارد كه كاری مبارك است.
خانم ناصری به همراه همسرش آقای درويشی كه هر دو از كاركنان اداره منابع طبيعی هرمزگان هستند با كاشت درخت بومی و بر عهده گرفتن مسئوليت مراقبت از آن ،نام ازدواج سبز را به زندگی خود داده اند تا در حفظ جنگل و محيط زيست الگويی برای جوانان و نسل های آينده باشند.
اين زوج خوشبخت كه تصميم گرفته اند زندگی خود را به شيوه ای متفاوت و در جهت حمايت از طبيعت آغاز كنند كارت دعوت عروسی خود را نيز با طرح "هميار طبيعت باشيم "به چاپ رساندند.
 لازم به ذکر است در بسیاری از مناطق استان هرمزگان همراه با تولد فرزند یک نهال کاشته می شود اما این زوج خوشبخت برای اولین بار با اقدامی خلاقانه رسمی جدید را بنیان نهادند .
 
 
 
 

دسته بندی:
برچسب ها : كاشت نهال , آغاز زندگی مشترك با كاشت نهال بومی , حمايت از طبيعت و توسعه سرسبزی , عروس و داماد هرمزگانی , كاركنان اداره منابع طبيعی هرمزگان , ازدواج سبز , هميار طبيعت باشيم ,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد