کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز چهارشنبه 23 خرداد 1403
کشاورزی روز

افزایش بودجه بخش کشاورزی در بودجه ۹۳

معاون برنامه‌ریزی نظارت و راهبردی رئیس جمهور بابیان اینکه بودجه سال آینده یک ماه دیگر به مجلس می‌رود، گفت: نظرات نمایندگان کشاورزان در اعتبار بخش کشاورزی در بودجه ۹۳ قانون برنامه ششم لحاظ می‌شود.

محمد باقر نوبخت امروز در چهارمین کنگره سراسری خانه کشاورز اظهار داشت: ظرف یک ماه آینده لایحه بودجه سال 93 از سوی دولت تقدیم مجلس می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی نظارت و راهبردی رئیس جمهور با بیان اینکه برای دریافت دیدگاه و نظرات نمایندگان جامعه کشاورزان حاضر شده است، گفت: نظرات و دیدگاه‌های شما در تبیین و ترسیم برنامه موثر بوده و در بودجه سال آینده 93 لحاظ می‌شود.

نوبخت گفت: در عین حال آن بخش از نقطه نظرات و دیدگاهی که بتواند در قالب برنامه ششم توسعه که سال آینده باید در قالب لایحه مربوطه تبیین شود استفاده می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی نظارت و راهبردی رئیس جمهور همچنین افزود: حضور ایشان در این کنگره برای قدردانی خدمات عیسی کلانتری به عنوان رئیس خانه کشاورز و عضو مرکز تحقیقات استراتژیک و همچنین جامعه کشاورزانی است که در زمینه تامین امنیت غذایی کشور تلاش می‌کند.

به گزارش فارس معاون‌برنامه ریزی و وزارت راهبردی رئیس جمهور ضمن استماع نظرات کشاورزان پیشنهادات مکتوب آنها را برای بررسی بیشتر اخذ کرد.

چهارمین کنگره سراسری خانه کشاورز امروز با حضور رئیس جمهور افتتاح شد و به مدت دو روز در اردوگاه شهید باهنر واقع در منطقه نیاوران برگزار می‌شود.

منبع : خبرگزاری فارس

دسته بندی:
برچسب ها : چهارمین کنگره سراسری خانه کشاورز , کنگره سراسری خانه کشاورز , کشاورزان , خانه کشاورز , نظرات نمایندگان کشاورزان در اعتبار بخش کشاورزی در ,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد