کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز جمعه 01 تیر 1403
کشاورزی روز

اطلاعیه : بروز رسانی آرشیو سایت و تعلیق کار وبلاگ بلاگفای کشاورزی روز تا اطلاع ثانوی

 

با عرض سلام  خدمت همراهان عزیز کشاورزی روز 

 

همانطور که از قبل اطلاع رسانی شده بود ، دامنه و مطالب گذشته سایت به مدت حدودا یک ماه ،  به دلیل از بین رفتن بخشی از سرور های سایت بلاگفا ( از تاریخ 15/اردیبهشت/1394) خارج از دسترس قرار گرفت ، به نحوی که نتنها آرشیو مطالب برای کاربران خارج از دسترس شده بود ( آرشیو مطالب از دی ماه سال 89 تا اردیبهشت 94  ) بلکه حتی دسترسی ما به بخش مدیریت سایت هم امکان پذیر نبود .

 

این عدم دسترسی یکماهه به آرشیو مطالب موجب شد تا ما بسیاری از کاربران سایت را از دست بدهیم و رتبه سایت در سایت رتبه دهی الکسا به شدت کاهش یابد . 

 

دلیل تحمل و صبر یکماهه ما به این خاطر بود که مدیریت سایت بلاگفا از کاربران خواسته بود تا کمی تحمل کنند تا مشکلات پیش آمده در بخش سرور ها حل شود .

 

اما پس از اینکه متوجه شدیم جواب این صبر و تحمل چیزی جز ضرر و از دست دادن طیف گشترده کاربران سایت نیست ، دست به جابه جایی سرور های میزبان خود زدیم و کار را دوباره شروع کردیم . اما آرشیو سایت از دی ماه سال 89 تا اردیبهشت 94 خارج از دسترس کاربران بود .

 

خوشبختانه ، پس از اینکه متوجه شدیم که سایت بلاگفا دوباره شروع به فعالیت کرده ، وقتیکه وارد بخش مدیریتی سایت شدیم ، با پیغامی از سوی مدیریت بلاگفا مواجه شدیم که کمی دل سرد کننده بود .

 

مضمون این پیام این بود : آرشیو سایت از بهمن ماه 92 به بعد خارج از دسترس قرار گرفته است ، اما امکان دارد اطلاعات از دست رفته در ماه های آینده برگردد . 

 

ما تا امروز ، یعنی 15/مهر/1394 منتظر برگشت این اطلاعات بودیم ، اما متاسفانه هیچ خبری مبنی بر برگشت این اطلاعات از سوی سایت بلاگفا نشد . 

 

ما کلیه اطلاعات مهم سایت را از دی ماه 89 تا بهمن 92 به سرور جدید سایت منتقل کردیم و از امروز ( 15/مهر/94 ) مطالب لینک بلاگفای سایت تا اطلاع ثانوی خارج از دسترس کاربران قرار میگیرند ، و دیگر آن وبلاگ بروزرسانی نخواهد شد .

 

ما فقط منتظر بازیابی اطلاعات قبلی خود ( سال 93 ) توسط سایت بلاگفا هستیم تا مطالب آرشیو  را به سرور های جدیدمان انتقال دهیم و در صورتیکه در یک بازه ی زمانی معین این اطلاعات برنگردند ، وبلاگ کشاورزی روز را در سایت بلاگفا حذف می کنیم .

 

بنابراین ما فعالیت های وبلاگ کشاورزی روز را با لینک ( http://keshavarzirooz.blogfa.com ) تا اطلاع ثانوی از تاریخ 15/مهر/1394 به تعلیق در آوردیم . 

 

همچنین برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی از نام " کشاورزی روز "  توسط سودجویان ، پس از حذف کامل در سایت بلاگفا ،  خبر آن را در سایت کشاورزی روز ( http://keshavarzirooz.ir ) اطلاع رسانی خواهیم کرد .

 

درآخر ، باید بگوییم از این تاریخ به بعد ( 15/مهر1394 )  فقط لینک های زیر مختص به سایت کشاورزی روز می باشند : 

www.keshavarzirooz.ir

www.keshavarzirooz.rzb.ir

www.keshavarzirooz.r98.ir

www.keshavarzirooz.rozblog.com 

 

همچنین لینک کانال رسمی کشاورزی روز در شبکه اجتماعی تلگرام :

 https://telegram.me/keshavarzirooz 

می باشد ، که شما همراهان کشاورزی روز می توانید جهت دسترسی سریعتر تر به آخرین مطالب سایت ، عضو این کانال شوید .

دسته بندی: مدیریت,اطلاعیه ها,

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد