کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز یکشنبه 12 آذر 1402
کشاورزی روز

تولید ۱۴۰ هزار تن ماهی قزل‌آلا در سال 94 / صادرات محصولات شیلاتی به روسیه

معاون وزیر جهاد کشاورزی، میزان تولید ماهی قزل‌آلا را در سال‌ ۹۴حدود ۱۴۰ هزار تن اعلام کرد و گفت: امیدوار هستیم میزان صادرات محصولات شیلاتی به روسیه در سال‌جاری به حدود ۵ هزارتن برسد.

رئیس سازمان شیلات ایران حسن صالحی، میزان تولید ماهی قزل‌آلا را در سال‌جاری، حدود ۱۴۰ هزار تن اعلام کرد و افزود: مصرف این ماهی در داخل کشور زیاد و یکی از گونه‌هایی است که مردم تمایل زیادی به مصرف آن دارند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه صادرات محصولات شیلاتی به کشور روسیه آغاز شده است، اظهارداشت: محموله‌هایی از کشور ما به روسیه ارسال و توافقات خوبی در این زمینه بین دو طرف انجام شده است.

صالحی اضافه کرد: تجار ایرانی برنامه‌ریزی‌های منسجمی انجام داده‌اند که در مراکز عمده فروشی روسیه حضور دائمی داشته باشند و در حال امضای قراردادهای بلند مدت با تجار روسی هستند.

رئیس سازمان شیلات ایران با بیان اینکه امیدوار هستیم میزان صادرات محصولات شیلاتی به روسیه در سال‌جاری به حدود ۵ هزارتن برسد، گفت: عمده محصولاتی که امسال به روسیه صادر می‌شود، میگو است. ‌‌
منبع : سایت وزارت جهاد کشاورزی

دسته بندی:
برچسب ها : سازمان شیلات ایران , میزان صادرات محصولات شیلاتی به روسیه در سال‌جاری , صادرات محصولات شیلاتی به روسیه , صادرات محصولات شیلاتی به کشور روسیه , میگو , میزان تولید ماهی قزل‌آلا , تولید ماهی قزل‌آلا , ماهی قزل‌آلا , ماهی , قزل‌آلا ,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد