کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز سه شنبه 28 فروردین 1403
کشاورزی روز

افتتاح باشگاه کشاورزان خراسان رضوی با رونمایی از سامانه 1559

باشگاه کشاورزان خراسان رضوی با رونمایی از 'سامانه 1559' طی مراسمی با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در مشهد گشایش یافت.
به گزارش کشاورزی روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی در این مراسم گفت: سامانه حمایتی 1559 با هدف کاهش هزینه های کشاورزان در خرید نهاده ها، کسب اطلاعات لازم زراعی و افزایش دقت در تصمیم گیری طراحی و راه اندازی شده است.
عباس کشاورز افزود: در قالب راه اندازی باشگاه کشاورزان خراسان رضوی و فعالیت این سامانه می توان امیدوار بود از این پس شاهد کسب اطلاعات در کمترین زمان از سوی کشاورزان در مورد موجودی نهاده ها در سطح کشور و خدمات قابل ارائه به آنان باشیم.
وی ادامه داد: در قالب این سامانه خرید نهاده ها با صدور کارت اعتباری از سوی بانک کشاورزی انجام می شود. طبق هماهنگی انجام شده برای تمامی کشاورزان کارت اعتباری صادر می شود و به این ترتیب نبود نقدینگی موجب نگرانی کشاورز در استفاده از خدمات و خرید نهادها نخواهد شد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: علاوه بر این کشاورزان می توانند در زمان مطلوب به امور زراعت و زمین رسیدگی کرده و از مدیریت کشت خود دور نشوند.
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی نیز در این مراسم گفت: کاهش هرچه بیشتر مشکلات کشاورزان به شدت مورد پیگیری و توجه است لذا راه اندازی سامانه 1559 با همین هدف انجام شده است.
مدیرعامل شرکت خدماتی حمایتی کشاورزی این سامانه را کانال ارتباطی مستقیم برای ارتباط با کشاورزان و ارائه خدمات بهتر به آنها توصیف و بیان کرد: سامانه 1559 در راستای جلوگیری از هزینه های اضافی و ارائه خدمات به کشاورزان راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: شرکت خدماتی حمایتی کشاورزی با ۸۷ سال سابقه خدمت به کشاورزان با راه اندازی این سامانه خدماتی نظیر اطلاعات هواشناسی، خدمات فنی، مشاوره، خدمات پس از فروش، سفارش گذاری، خرید نهاده اعضای سامانه و تحویل به کشاورزان را ارائه می دهد. 

دسته بندی:
برچسب ها : افتتاح باشگاه کشاورزان خراسان رضوی , باشگاه کشاورزان خراسان رضوی , کشاورزان خراسان رضوی , خراسان رضوی , سامانه 1559 , شرکت خدماتی حمایتی کشاورزی , کشاورزی ,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد