کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز سه شنبه 08 خرداد 1403
کشاورزی روز

تصویب و ابلاغ اجرای قانون انتزاع در هیات دولت

قائم‌ مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس گفت: آیین‌نامه اجرای قانون انتزاع وظایف بازرگانی بخش کشاورزی از وزارت تجارت در هیات دولت به تصویب رسید و ابلاغ شد.

خلیل آقایی اظهار کرد: این قانون که از آغاز فعالیت دولت یازدهم به صورت جدی پیگیری و اجرای آن در دستور کار قرار گرفته است، پس از تقدیم پیش‌نویس آیین‌نامه اجرای آن به هیات دولت، اخیرا به تصویب رسید و ابلاغ شد که البته ابلاغیه آن هنوز به وزارت کشاورزی نرسیده است.

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی بر اساس وظایف محوله خود در قالب قانون انتزاع، بازار محصولات کشاورزی را در طول سال به ویژه ایامی مانند شب عید بر عهده دارد که با همت و حمایت مسئولان دولت و دستگاه‌های اجرایی این وظیفه را به خوبی انجام می‌دهد.

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس تاکید کرد: با توجه به پتانسیل بخش خصوصی که اکثر تولیدکنندگان و بهره‌برداران در اتحادیه‌های مختلف عضویت دارند وزارت جهاد کشاورزی درصدد است وظایفی مانند تنظیم بازار محصولات کشاورزی را به کمک آنها انجام دهد.

منبع :خبرگزاری ایسنا

دسته بندی:
برچسب ها : تصویب و ابلاغ اجرای قانون انتزاع , وزارت جهاد کشاورزی , تنظیم بازار محصولات کشاورزی , آیین‌نامه اجرای قانون انتزاع وظایف بازرگانی بخش کشاورزی , قانون انتزاع وظایف بازرگانی بخش کشاورزی ,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد