کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز جمعه 01 تیر 1403
کشاورزی روز

اولین جشنواره ایده های برتر کارآفرینی در شهرستان سبزوار

 معرفی همایش

جشنواره ایده های برتر کارآفرینی

مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه حکیم سبزواری با همکاری و موافقت فرمانداری شهرستان سبزوار، به برگزاری "جشنواره ایده های برتر کارآفرینی" در راستای نقش آفرینی بیشتر شهروندان در توسعه پایدار، اقدام نموده و حامیان جشنواره نیز موافقت و همراهی خود را در راستای ایفای نقش موثر در برگزاری این جشنواره اعلام نموده اند.

این جشنواره میزبان ایده ها و طرح های شهروندان ، دانشجویان,دانش آموزان ، فرهنگیان ، کارمندان و ... خواهد بود. این ایده ها پس از رسیدن به دبیرخانه جشنواره بر طبق معیارهای داوری مشخص ، که اجرایی بودن و نوبودن طرح مهمترین شاخصه ی آن است ، ارزیابی شده و در مراسمی با حضور نخبگان ، فعالین اقتصادی شهر، سرمایه گذاران و مسئولین مربوطه ایده پردازان برتر مورد تقدیر قرار گرفته و جوایز ارزنده ای به آنها اعطاء خواهد شد .

ایده پردازان عزیز، قبل از برگزاری جشنواره با ارتباط مستمری که با نهاد مربوطه دارند ، اولا با ظرفیت ها و مسائل شهرستان آشنا شده و ثانیا با خلاقیت و ابتکار، بهترین ایده ها و طرح ها را به منظور توسعه هرچه بیشتر شهرستان ارائه می نمایند.

در مرحله بعد از جشنواره ، با مشخص شدن ایده های برتر، طرح های اقتصادی و راهکارهای اجرایی کردن آنها تهیه خواهد شد و در مسیر اجرا با کمک مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه حکیم سبزواری ، پیگیر اجرای این طرح ها خواهد بود.

 

  محورهای همایش

- میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری 

- کشاورزی و صنایع تبدیلی

- فناوری اطلاعات 

 

تاریخ های مهم

زمان برگزاری جشنواره :

ساعت 8 صبح الی 14 روز 10 اسفند 1395

 

مهلت ارسال ایده ها :

22 بهمن ماه 1395

 

زمان اعلام نتایج اولیه داوری :

1 اسفند ماه 1395 

 

مکان برگزاری جشنواره :

سبزوار - میدان لاله - تالار کاشفی 

 

دبیرخانه کنفرانس :

آدرس دبیرخانه : سبزوار - خیابان 24 متری انقلاب - خ نیستان پلاک 5 - مرکزرشد واحدهای فناور دانشگاه حکیم سبزواری 

 

منبع : http://cnf.hsu.ac.ir/topideas/fa/


دسته بندی:
برچسب ها : مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه حکیم سبزواری , دانشگاه حکیم سبزواری , جشنواره ایده های برتر کارآفرینی , ایده های برتر کارآفرینی , کارآفرینی , فرمانداری شهرستان سبزوار , شهرستان سبزوار , میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری , کشاورزی و صنایع تبدیلی , فناوری اطلاعات , زمان برگزاری جشنواره ایده های برتر کارآفرینی , مکان برگزاری جشنواره ایده های برتر کارآفرینی ,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد