کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز جمعه 01 تیر 1403
کشاورزی روز

بازیافت بسته بندی های علوفه و تولید انواع ورق در مزارع با کمک اپلیکیشنن

شرکت ایرلندی با نام Irish Farm Film Producers Group Ltd IFFPG) ) (شرکتی که در زمینه طرح نظارت بازیافت پلاستیک مزرعه فعالیت می کند و در دوبلین قرار دارد) توانسته برای کشاورزان این امکان را فراهم کند تا با استفاده از نقشه (نرم افزار) به آسانی بتوانند مکانی که بتواند مواد دورریختنی شان را بازیافت کند، پیدا کنند.

به گزارش کشاورزی روز به نقل از ایانا، وب سایت agriland نوشت ، این نقشه به کشاورزان امکان می دهد تا مکان، زمان و مواردی که می تواند توسط مراکز IFFPG در سراسر جمهوری ایرلند بازیافت شود، پیدا کنند.

یکی از ویژگی های کلیدی نقشه یاد شده، سهولت استفاده از آن است، به طوری که برای اطلاع از مراکزی که هفته جاری باز هستند، یا مراکزی که هنوز باز نشده و یا مکان هایی که ظرفیت شان تکمیل شده اند، با رنگ های مختلف کدگذاری شده است. همچنین کاربران می توانند نزدیک ترین مراکز به محل خود را از طریق جستجو پیدا کنند.

این اپلیکیشن قابلیتی دارد که به کاربران امکان می دهد تا لیست کاملی از مراکز را در شهرستان خود و زمان گشایش آن ها در هر محل، مشاهده کنند.

گفتنی است طیف گسترده ای از مواد را می توان از طریق IFFPG بازیافت کرد، این در حالی است ایرلند کشوری است که طرح نظارت بازیافت پلاستیک مزرعه را تصویب کرده و از زمان تصویب، بیش از ۲۵۰ هزار تن زباله پلاستیک مزرعه را بازیافت کرده است.

برخی از این مواد بازیافتی شامل بسته بندی های علوفه و انواع ورق، کود و کیسه های خوراک بشکه های مواد شیمیایی هستند.

ترجمه: فرحناز سپهری

 

 


دسته بندی: تازه ها,صنایع تبدیلی,
برچسب ها : IFFPG , بازیافت پلاستیک مزرعه , بازیافت پلاستیک , جمهوری ایرلند , Irish Farm Film Producers Group Ltd IFFPG , کشاورزان , تولید انواع ورق , بسته بندی های علوفه , کود , بشکه های مواد شیمیایی ,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد