کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز جمعه 01 تیر 1403
کشاورزی روز

برگزاری نمایشگاه ماشین‌آلات، ادوات و محصولات کشاورزی در تبریز

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، ادوات و محصولات کشاورزی و فرآورده‌های غذایی و صنایع وابسته در تبریز خبر داد.

 مسعود محمدیان در جلسه هماهنگی برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه به مناسبت سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و همچنین سال نهضت کشاورزی از 18 تا 22 آبانماه در محل سالن امیرکبیر نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه به رغم درگیری مدیران سازمان در مناطق زلزله‌زده ، حضور سازمان جهاد کشاورزی در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، ادوات محصولات کشاورزی و فرآورده‌های غذایی و صنایع وابسته جهت معرفی توانمندی‌های بخش کشاورزی استان چشمگیر خواهد بود افزود: این نمایشگاه فرصت خوبی برای معرفی استعدادهای استان در بخش‌های باغی، دامی، زراعی و صنایع تبدیلی و تکمیلی برای رسیدن به توسعه پایدار کشاورزی استان است.

وی مهمترین ویژگی این نمایشگاه را تنوع محصولات ارائه شده در آن دانست و افزود: با توجه به اهمیت و گستردگی و تاثیر مقوله کشاورزی در اقتصاد داخلی و جهانی، سعی بر آن کرده تا در این نمایشگاه طیف گسترده‌ای از کلیه موارد مرتبط با کشاورزی از جمله بذر و اصلاح بذر، روش‌های آبیاری مدرن مثل آبیاری قطره ای و تحت فشار، کودهای دائمی و شیمیایی، انواع سم‌ها و سمپاش‌ها و ماشین‌آلات وابسته به کشاورزی و فرآورده‌های غذایی و صنایع وابسته را تحت پوشش قرار گیرد. 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دسته بندی:
برچسب ها : سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات , ادوات و محصولات کشاورزی , فرآورده‌های غذایی , کشاورزی , روش‌های آبیاری مدرن ,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد