کشاورزی روز

( مقالات و تازه های دنیای کشاورزی و محیط زیست )
امروز یکشنبه 06 خرداد 1403
کشاورزی روز

وام‌های زیر 20 میلیون تومان برای کشاورزان تنها با یکبار مراجعه به بانک

مدیرعامل بانک کشاورزی از راه‌اندازی سامانه پرداخت تسهیلات خرد در کشور خبر داد که از این بعد کشاورز برای دریافت وام‌های زیر 20 میلیون تومان تنها یکبار به بانک مراجعه می‌کند.

 

محمد طالبی در پاسخ به اینکه آیا سامانه پرداخت تسهیلات خرد که قبلاً قول راه‌اندازی در نیمه دوم شهریور داده بودید، راه‌اندازی شد؟ گفت: این سامانه در کل کشور راه‌اندازی شد.

مدیر عامل بانک کشاورزی افزود: به دلیل جلوگیری از مشکلات احتمالی استفاده از این سامانه برای کشاورز و امکان برطرف کردن آن از سوی کارکنان، فعلا کشاورزان برای استفاده از این سامانه به شعب بانک‌ها مراجعه می‌کنند.

پیش از این مدیرعامل بانک کشاورزی از راه‌اندازی سامانه‌ای در شعب بانک کشاورزی خبر داده بود که تمام درخواست‌ تسهیلات زیر 20 میلیون تومان، استعلام، ضمانت‌ از طریق سامانه اینترنتی انجام می‌شود و کشاورز تنها یکبار و آن هم برای دریافت وام به بانک مراجعه می‌کند.

وی در پاسخ به اینکه، آدرس اینترنتی که کشاورزان باید مراجعه کنند کجاست؟ گفت: در سایت اینترنتی بانک کشاورزی لینک(پیوند) وجود دارد که مربوط به تسهیلات و ساماندهی این تسهیلات خرد است و کشاورزان می‌توانند ثبت نام کنند.

طالبی تصریح کرد: همکاران آموزش دیده در شعب مختلف بانک کشاورزی سطح کشور وجود دارند که کشاورزان را در استفاده از این سامانه راهنمایی می‌کنند و مشکلات احتمالی آنها را برطرف می‌کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

دسته بندی:
برچسب ها : بانک کشاورزی , کشاورز , راه‌اندازی سامانه پرداخت تسهیلات خرد در کشور , کشاورزان ,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد